• head_banner_01

Контактирајте не

Контактирајте не

Yantai Allok Automatic Equipments Co., Ltd.

Адреса

405, зграда 7, индустриски парк Жонг Чангсинг, пат Џиншаџианг бр. 11, област за економско-технолошки развој, Јантаи, Кина

Телефон

+86 0535-6397784

+86 13235357022

Whatsapp

+86 13235357022

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја